Łukasz Balwicki

placeholder-tutor

Łukasz Balwicki

Doświadczenie:

Pracuje jako adiunkt w Gdańskim Uniwersytecie Medycznym wykładając zdrowie publiczne dla studentów kierunków medycznych. Prowadzi również zajęcia z zakresu rozwoju osobistego, podczas których studenci identyfikują swoje wartości i opracowują plany życiowe. Poświęcenie wkładane w  indywidualną pracę tutorską w kole naukowym skutkuje zaangażowaniem studentów w pracę naukową i publikacyjną. Jego studenci mają za sobą publikacje w recenzowanych, zagranicznych czasopismach i sukcesy na międzynarodowych konferencjach. Jest kierownikiem i pracuje jako lekarz w Uniwersyteckiej Poradni Antynikotynowej motywując pacjentów do porzucenia nałogu. Współzałożyciel Szkół Fregata oferujących edukację spersonalizowaną oferującą opiekę tutorską dla uczniów. Współpracuje w charakterze eksperta ze Światową Organizacją Zdrowia i Europejskim Obserwatorium Systemów i Polityk Zdrowotnych.

Edukacja:

Ukończył kierunek lekarski na Akademii Medycznej w Gdańsku, studia podyplomowe z zarządzania firmą medyczna na Politechnice Gdańskiej, kurs dla lokalnych liderów prowadzonych przez Szkołę Liderów, zdobył doktorat w zakresie epidemiologii palenia tytoniu wśród kobiet ciężarnych.

 

Osobiście

Pasjonat rozwoju osobistego (zawodowego, intelektualnego, emocjonalnego, duchowego). Zgłębia wiedzę o budowaniu relacji rodzinnych i wychowaniu dzieci. Miłośnik wędrówek i spędzania czasu w miłym gronie. Lubi i umie słuchać. Uwielbia rozmawiać na ważne życiowe tematy. Prywatnie mąż u boku wspaniałej żony, z którą posiada czwórkę dzieci (trzech synów i jedną córkę).

Strona www.cw.edu.pl korzysta z plików cookies w celach statystycznych. Ustawienia przechowywanych plików cookies możesz w każdej chwili zmienić (dowiedz się jak). Korzystając z tej strony zgadzasz się na wykorzystywanie ciasteczek.