Luiza Weder

placeholder-tutor

Luiza Weder

Trener i superwizor tutorów w Collegium Wratislaviense.

Doświadczenie

Psycholog z wykształcenia, doświadczenia i pasji. Trener treningu i warsztatu psychologicznego, tutor, mediator. Pracuje w duchu transformacyjno-rozwojowym. Wspiera innych w kształtowaniu zmian, relacji i efektywności osobistej. Zajmuje się także ewaluacją i wyznaczaniem planów rozwoju kompetencji osób i zespołów, w tym m.in. kompetencji tutorskich. Realizuje projekty dla środowiska biznesowego, akademickiego, pozarządowego i administracji publicznej. Posiada również doświadczenie w pracy ze studentami i młodzieżą szkolną. Ok. 4000 zrealizowanych godzin szkoleń i 1500 konsultacji indywidualnych (tutoring, coaching, superwizje, poradnictwo psychologiczne, IPD). Na co dzień psycholog w Centrum Integracji Społecznej, pracujący kompleksowo z osobami bezrobotnymi i zagrożonymi wykluczeniem społecznym. W ciągłej drodze inspirowania innych, jak i samej siebie.

Edukacja

Ukończyła psychologię na Uniwersytecie SWPS, podyplomowo absolwentka Szkoły Treningu Grupowego Haliny Nałęcz-Nieniewskiej i Szkoły Trenerów Mediacji Rodzinnej STOP w Warszawie oraz Szkoły Transformacyjno-Rozwojowej Akademii Mistrzów Treningu GT Mentor w Krakowie, a także innych szkoleń u ekspertów polskich i zagranicznych m.in. z zakresu dialogu motywacyjnego, rozwiązywania konfliktów i pomocy psychologicznej.

Osobiście

Miłośniczka zwierząt, natury i twórczości wszelakiej, w szczególności słowa pisanego.

Strona www.cw.edu.pl korzysta z plików cookies w celach statystycznych. Ustawienia przechowywanych plików cookies możesz w każdej chwili zmienić (dowiedz się jak). Korzystając z tej strony zgadzasz się na wykorzystywanie ciasteczek.