Joanna Gardynik

placeholder-tutor

Joanna Gardynik

Joanna jest tutorką, trenerką i superwizorem tutorów. Prowadzi zajęcia w ramach Szkoły Tutorów i Praktyka Tutoringu.

Doświadczenie

W swojej pracy Joanna koncentruje się na rozwijaniu kompetencji nauczycieli i uczniów. W Collegium Wratislaviense prowadzi zajęcia w ramach Szkoły Tutorów i Praktyka Tutoringu. Przeprowadziła ponad 1200 godzin szkoleń i innych zajęć z różnorodnymi grupami (nauczyciele, uczniowie, osoby bezrobotne, seniorzy, osoby niepełnosprawne). Jest także superwizorem tutorów wdrażających metodę tutoringu w swoich instytucjach. W ramach Programu „Tutor” i „Akademii Liderów” Fundacji Świętego Mikołaja pracuje z młodzieżą jako tutor. Na co dzień jest psychologiem szkolnym w jednej z gliwickich szkół.

Edukacja

Ukończyła psychologię na Uniwersytecie Opolskim, a także Coaching na Wyższej Szkole Bankowej. W 2014 roku uzyskała akredytację w International Coach Federation (ICF) na poziomie Associated Certified Coach (ACC). Ma za sobą szkolenia z zakresu interwencji i pomocy psychologicznej, systemowej pracy z rodziną, prowadzenia szkoleń, metody porozumienia bez przemocy.

Osobiście

Prywatnie żona Ziemowita, fanka górskich i nizinnych wycieczek i eksperymentów kulinarnych. W wolnych chwilach uczy się szyć i pielęgnuje rośliny.

Strona www.cw.edu.pl korzysta z plików cookies w celach statystycznych. Ustawienia przechowywanych plików cookies możesz w każdej chwili zmienić (dowiedz się jak). Korzystając z tej strony zgadzasz się na wykorzystywanie ciasteczek.