Edyta Nowicka

placeholder-tutor

Edyta Nowicka

Kierownik biura Collegium Wratislaviense. Edyta odpowiada za prawidłową pracę biura i realizację szkoleń, a także za kontakt z klientami.

Doświadczenie

Największe doświadczenie zawodowe zdobyła podczas realizacji projektów finansowanych z różnych środków m.in. EFS, MSZ, PFRON, zarówno dla sektora biznesu jak i NGO. Znaczący wpływ na ścieżkę zawodową miały wszelkie działania dotyczące aktywizacji zawodowej i społecznej osób zagrożonych wykluczeniem społecznym. To właśnie podczas ich realizacji miała możliwość rozwinąć umiejętności zarządzania projektem, planowania, radzenia sobie w sytuacjach „kryzysowych”. Jednak najbardziej lubianym doświadczeniem była bezpośrednia praca z uczestnikami (tj. osobami niepełnosprawnymi, bezrobotnymi) nad polepszeniem własnej sytuacji poprzez zmianę pracy, zwiększenie własnych kwalifikacji. Praca z osobami niepełnosprawnymi, zainspirowały ją do założenia własnej organizacji – Fundacji Nie Widzę Problemu, gdzie może pomagając innym rozwijać własne pasje.

Edukacja

Ukończyła poradnictwo zawodowo-edukacyjne oraz poradnictwo psychologiczno-pedagogiczne w Dolnośląskiej Szkole Wyższej we Wrocławiu.

Osobiście

Społecznik, współtwórca, pomysłodawca i wolontariusz wielu inicjatyw realizowanych na rzecz społeczeństwa. Miłośniczka aktywnego spędzania wolnego czasu, lubi odkrywać piękno Polski.

Strona www.cw.edu.pl korzysta z plików cookies w celach statystycznych. Ustawienia przechowywanych plików cookies możesz w każdej chwili zmienić (dowiedz się jak). Korzystając z tej strony zgadzasz się na wykorzystywanie ciasteczek.