dr Renata Włodarczyk

placeholder-tutor

dr Renata Włodarczyk

Doświadczenie

certyfikowany tutor, autor projektu „Nowoczesny Wykładowca – Tutoring na WIiŚ PCz”, koordynator ds. współpracy ze szkołami ponadgimnazjalnymi, audytor wewnętrzny jakości kształcenia na Wydziale Infrastruktury i Środowiska PCz, certyfikowany audytor Systemu Zarządzania Środowiskowego 14001, koordynator studiów podyplomowych „Chemia analityczna w ochronie środowiska, przemyśle i energetyce” na kierunku Inżynieria Środowiska.
Zainteresowania naukowe Renaty to: inżynieria materiałowa, ochrona przed korozją, wytwarzanie materiałów dla technologii wodorowych. Autorka i współautorka kilkudziesięciu prac, w tym 21 artykułów w czasopismach wyróżnionych z listy filadelfijskiego Instytutu Informacji Naukowej oraz JCR, współtwórca 2 patentów. Członek Polskiego Towarzystwa Nukleonicznego, członek Stowarzyszenia Wodoru i Ogniw Paliwowych, członek Stowarzyszenia Krajowej Izby Biopaliw, członek Stowarzyszenia Klub Polskie Forum ISO 14001. Członek zespołów eksperckich NCBR, POIR, MNiSW, EFRR Województwa Śląskiego, członek zespołu ekspertów European Commission. Renata współpracuje jako doradca oraz ekspert w zakresie inżynierii materiałowej z wieloma firmami regionu śląskiego.

Edukacja

Absolwentka Politechniki Częstochowskiej, dr nauk technicznych, absolwentka studiów podyplomowych: PRZEDSIĘBIORCZY EKO MENEDŻER: Kierunek studiów: System zarządzania środowiskowego w przedsiębiorstwie z wykorzystaniem wspomagających systemów informatycznych” na Wyższej Szkole Ekonomii i Innowacji w Lublinie. Absolwentka Fakultatywnego Studium Przygotowania Pedagogicznego i Studium Pedagogicznego dla Asystentów. Absolwentka dwuletniego stażu naukowego we Włoszech finansowanego przez Ministero dell’Istruzione dell’Universit`e della Ricerca (MIUR), Italy.

Osobiście

Mama wspaniałego Antośka, który uczy ją ciekawości świata w pracy naukowej. Lubi ludzi i ich historie, lubi podróże i radosne powroty do domu, styl prowansalski, włoskie wina, dobrą kawę i słońce. Pasjonuje się kulturą żydowską, interesuje się rozwojem osobistym i budowaniem lepszej wersji siebie, nie interesuje ją narzekanie i tracenie czasu na rozmyślania o przeszłości. W życiu kieruje się prostym równaniem: kreatywność = energia.

Strona www.cw.edu.pl korzysta z plików cookies w celach statystycznych. Ustawienia przechowywanych plików cookies możesz w każdej chwili zmienić (dowiedz się jak). Korzystając z tej strony zgadzasz się na wykorzystywanie ciasteczek.