Dominik Zielony

placeholder-tutor

Dominik Zielony

Doświadczenie

Doświadczenie zawodowe zaczął budować jeszcze jako uczeń liceum działając w branży e-commerce. Szlify w sprzedaży nabywał w branży windykacyjnej w firmie KRD BIG S.A. oraz w branży finansowej w Nest Bank S.A oraz PKO BP S.A. Zaangażowany w branże eventową poprzez współorganizowanie wielu wydarzeń z zakresu rozwoju osobistego oraz biznesowego.

Edukacja

Student IV roku studiów prawniczych na Uniwersytecie Wrocławskim.

Osobiście

Wielki pasjonat sportu. Po parkiecie biega z gwizdkiem w ustach – jest sędzią koszykówki. Nie jest mu straszny również mikrofon , gdyż obsługuje imprezy sportowe jako spiker, a także wszelakie inne imprezy jako konferansjer. Miał okazję być komentatorem rozgrywek podczas największej imprezy sportowej 2017 roku – The World Games. Uwielbia występować publicznie, dba o czytanie książek oraz słuchanie rozwijających go audiobooków. Z racji pochodzenia wielki fan najbardziej utytułowanego klubu żużlowego w Polsce Unii Leszno.

Strona www.cw.edu.pl korzysta z plików cookies w celach statystycznych. Ustawienia przechowywanych plików cookies możesz w każdej chwili zmienić (dowiedz się jak). Korzystając z tej strony zgadzasz się na wykorzystywanie ciasteczek.