Beata Master

placeholder-tutor

Beata Master

Trener i tutor w Collegium Wratislaviense

Doświadczenie

certyfikowany trener rozwoju interpersonalnego, coach, prezes Fundacji „Pracownia Jutr“ i koordynator projektów, autorka publikacji, strategii, programów rozwojowych, edukacyjnych oraz naukowych, specjalista w zakresie pozyskiwania zewnętrznych źródeł finansowania dla firm i podmiotów publicznych. W ramach Programu „Akademii Liderów” Fundacji Świętego Mikołaja pracuje z młodzieżą jako tutor. Prowadzi szkolenia, warsztaty, wykłady, treningi rozwojowe, coaching dla przedstawicieli firm, organizacji pozarządowych, instytucji publicznych (w tym szkół i uczelni wyższych), osób indywidualnych (łącznie ponad 1000 godzin doświadczenia). Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie doradztwa zawodowego i funduszy europejskich, zdobyte w Funduszu Górnośląskim S.A. w Katowicach, Regionalnym Ośrodku EFS, Uniwersytecie Śląskim oraz w Punkcie Informacyjnym Komisji Europejskiej – Europe Direct Katowice. Pracuje z młodzieżą, dorosłymi i seniorami.

Edukacja

Absolwentka Uniwersytetu Śląskiego i doktor w zakresie nauk społecznych. Ukończyła Szkołę Trenerów Ekonomii Społecznej w Katowicach, Akademię Coachingu Coaching People w Katowicach, Jagiellońską Kuźnię Dyplomatów. Wzięła udział w kilkudziesięciu szkoleniach z zakresu UE oraz rozwoju osobistego. Brała udział w wymianie międzynarodowej Camp America, międzynarodowej konferencji „Acton Univeristy” w USA, programie akceleracyjnym dla startupów w Izraelu.

Osobiście

Fascynuje mnie świat i ludzie, stąd wolny czas spędzam w podróżach i na rozmowach z ludźmi. Najlepiej relaksuję się jeżdżąc na rowerze oraz czytając książki o poszukiwaniu sensu życia. Coraz bardziej lubię eksperymenty kulinarne.

Strona www.cw.edu.pl korzysta z plików cookies w celach statystycznych. Ustawienia przechowywanych plików cookies możesz w każdej chwili zmienić (dowiedz się jak). Korzystając z tej strony zgadzasz się na wykorzystywanie ciasteczek.