Bartosz Fingas

placeholder-tutor

Bartosz Fingas

Bartosz jest tutorem i trenerem w Collegium oraz zajmuje się organizacją Ogólnopolskiego Kongresu Tutoringu. Prowadzi szkolenia z zakresu tutornigu, rozwoju talentów oraz mentoringu.

Doświadczenie

Bartosz prowadzi szkolenia z zakresu tutoringu w ramach otwartej Szkoły Tutorów, a także jako trener i konsultant w ramach programów wdrożeniowych dla szkół i uczelni wyższych (m.in. UW, UG). Posiada również doświadczenie we wdrażaniu mentoringu w administracji (MSW) i biznesie (m.in. Enea). Posiada doświadczenie ponad 1500 zrealizowanych godzin szkoleniowych. Oprócz prowadzenia szkoleń, Bartosz pracuje z młodzieżą i studentami w ramach programów tutorskich i liderskich takich jak Program Tutor czy Akademia Liderów. Jest autorem kilku artykułów na temat tutorningu i mentoringu oraz współredaktorem książki Tutoring. Teoria, praktyka, studia przypadków. Corocznie kieruje organizacją Ogólnopolskiego Kongresu Tutoringu.

Edukacja

Ukończył filozofię i historię w ramach Międzywydziałowych Indywidualnych Studiów Humanistycznych na Uniwersytecie Wrocławskim. Ukończył Szkołę Trenerów Biznesu i Administracji przy Instytucie Zarządzania przez Wartości, a obecnie przygotowuje interdyscyplinarny doktorat w Instytucie Filozofii na Uniwersytecie Warszawskim na temat filozoficznych aspektów rozwoju osobistego. Był stypendystą Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Osobiście

Szczęśliwy mąż i ojciec, w wolnych chwilach lubi słuchać rocka progresywnego i muzyki klasycznej.

Strona www.cw.edu.pl korzysta z plików cookies w celach statystycznych. Ustawienia przechowywanych plików cookies możesz w każdej chwili zmienić (dowiedz się jak). Korzystając z tej strony zgadzasz się na wykorzystywanie ciasteczek.