Barbara Habrych

placeholder-tutor

Barbara Habrych

Doświadczenie

Barbara ma doświadczenie w projektowaniu i prowadzeniu warsztatów rozwoju kompetencji miękkich: komunikacja, asertywność, rozwój kreatywności, treningi dla menadżerów, action learning, aktywizacja zawodowa.

Przez 6 lat pracowała w dziale HR dużej organizacji. Była trenerem wewnętrznym, zajmowała się rekrutacją oraz projektowaniem i ewaluacją  programów rozwojowych dla pracowników i menedżerów.

Barbara jest konsultantką kariery i rekruterką.

Prowadzi także warsztaty dla dzieci, przyszłych rodziców oraz dla rodzin z zakresu rozwoju kompetencji i umiejętności społecznych, kompetencji rodzicielskich, komunikacji partnerskiej.

Jest wolontariuszem Akademii Przyszłości, współpracuje ze szkołami demokratycznymi i Stowarzyszeniem Siemacha.

Jej misja to przeniesienie dobrych praktyk stosowanych w biznesie do świata edukacji, tak aby pomóc nauczycielom i rodzicom wyposażyć dzieci w kluczowe kompetencje niezbędne do radzenia sobie w zmiennym świecie: kreatywność, odporność psychiczna, asertywność, komunikacja bez przemocy, współpraca w zespole.

 

Edukacja

Jest absolwentką  Dolnośląskiej Szkoły Wyższej na kierunku pedagogika (specjalności: pedagogika rodzinna i psychologia społeczna w edukacji) oraz podyplomowych studiów na kierunku zarządzanie zasobami ludzkimi Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu.

Ukończyła szereg szkoleń train the trainer oraz szkolenie dla trenerów rozwoju kompetencji społecznych.

Certyfikowany konsultant DISC D3 – narzędzia badania kompetencji, które pomaga diagnozować i rozwijać potencjał.

 

Osobiście

Zapalona amatorka aqua fitness i zielonej herbaty. Lubi czytać biografie. Ulubione miejsce odpoczynku to Półwysep Helski. Spełniona mężatka i mama 18-latka.

Strona www.cw.edu.pl korzysta z plików cookies w celach statystycznych. Ustawienia przechowywanych plików cookies możesz w każdej chwili zmienić (dowiedz się jak). Korzystając z tej strony zgadzasz się na wykorzystywanie ciasteczek.