Anna Kaczalska

placeholder-tutor

Anna Kaczalska

Akredytowany coach Międzynarodowej Federacji Coachingu (PCC ICF – Professional Certified Coach International Coach Federation). Członek ICF Global, członek Komisji Rewizyjnej ICF Poland, vice – dyrektor Poznańskiego Oddziału ICF Polska.

Trener biznesu – certyfikowany trener i egzaminator VCC (Vocational Competence Certificate).

Mediator – certyfikowany mediator sądowy (wpis na liście mediatorów sądowych) oraz pozasądowy.

Absolwentka Marketingu i Zarządzania Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości w Poznaniu oraz Wyższej Szkoły Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie.

Businesswoman – od 15 lat prowadzi działalność, związaną z obrotem nieruchomościami oraz szkoleniowo – konsultingową.

Coaching i mediacje traktuje jako sposób ciągłego doskonalenia zawodowego
i osobistego, uzupełniając oba obszary o regularne superwizje. Szczególną uwagę poświęca etyce – traktuje ją jako kluczowy element biznesowy oraz  edukacyjny. Jako mentor dla coachów i kandydatów na coachów towarzyszy w zdobywaniu kolejnych etapów wykształcenia zawodowego w tym akredytacji.

Specjalizuje się w coachingu relacji (partnerskich, małżeńskich, rodzinnych) . Doświadczenie w pracy z klientami indywidualnymi zaowocowało wypracowaniem autorskiego programu: ”Coachingowy trening relacji – Zostańmy Razem,” którego celem jest  poprawa jakości wzajemnych relacji oraz wsparcie w wypracowaniu nowego, dojrzałego sposobu funkcjonowania w związku.

Prywatnie – szczęśliwa żona, spełniona mama. Pasjonatka nurkowania oraz egzotycznych podróży.

Strona www.cw.edu.pl korzysta z plików cookies w celach statystycznych. Ustawienia przechowywanych plików cookies możesz w każdej chwili zmienić (dowiedz się jak). Korzystając z tej strony zgadzasz się na wykorzystywanie ciasteczek.