UDOST─śPNIJ

innowacyjna dydaktyka nowy termin szkolenie wykładowca

Mamy wa┼╝ny komunikat dla os├│b, kt├│re chcia┼éyby zosta─ç pionierami nowoczesnej dydaktyki! ­čöł

Po wielu rozmowach z wyk┼éadowcami koncentruj─ůcymi uwag─Ö na rozwoju w kierunku innowacyjnej dydaktyki, nasun─Ö┼éy nam si─Ö 2 kluczowe wnioskiÔÇŽ ­čĺş

­čĹç­čĆ╝ Po pierwsze:

Nasza aktualizacja struktury programu i temat├│w proponowanych w ramach szkolenia ÔÇ×Mi─Ödzy sztuk─ů a rzemios┼éem – na co postawi─ç, aby zaanga┼╝owa─ç student├│w?ÔÇŁ zdecydowanie wzbudzi┼éa Wasze zainteresowanie. Ciesz─ů nas rozmowy, w kt├│rych sygnalizujecie nam, ┼╝e program idealnie wpisuje si─Ö w Wasze potrzeby i wizje innowacyjnej, wsp├│┼éczesnej dydaktyki.

­čĹç­čĆ╝ Po drugie:

Niestety tylko niekt├│rym z Was odpowiada zaproponowany przez nas termin szkolenia. Wielo┼Ť─ç realizowanych przez Was projekt├│w oraz wewn─Ötrzne inicjatywy uczelniane ograniczaj─ů Wasze zasoby czasowe, a co za tym idzie – uniemo┼╝liwiaj─ů Wam udzia┼é w naszym programie.

Zale┼╝y nam na tym, aby┼Ťcie mieli mo┼╝liwo┼Ť─ç aktywnego udzia┼éu w naszym programie. W┼éa┼Ťnie dlatego postanowili┼Ťmy przesun─ů─ç Sztuk─Ö Dydaktyki Akademickiej na okres wakacyjny. Nowe terminy og┼éosimy niebawem, jednak Wy wci─ů┼╝ mo┼╝ecie zg┼éasza─ç ch─Ö─ç udzia┼éu w SDA w te wakacje! ­čĺÖ

Nie testuj na studentach. Przetestuj na szkoleniu! ­čÄô