APT SDA rozwój tutoring dydaktyka akredytacja tutor szkolenia programy rozwojowe

AKREDYTACJA TUTORSKA CZY INNOWACYJNA DYDAKTYKA?

AKREDYTOWANY PRAKTYK TUTORINGU

✅/❌ Chcesz kontynuować swoją ścieżkę w rozwoju profesjonalnego tutora?

✅/❌ Chcesz, aby Twój rozwój tutorski był wspierany przez profesjonalnego tutora podczas trwania programu?

✅/❌ Chcesz poznać tajniki kompetencji komunikacyjnych i narzędzi zmiany perspektywy?

✅/❌ Chcesz sprawdzić swoje umiejętności w podejmowaniu decyzji i stawianiu granic?

/ Chcesz dowiedzieć się, jak pracować z przekonaniami oraz jak zbudować markę tutora?

Twoja odpowiedź brzmi „TAK”? APT to idealna okazja do doskonalenia swoich kompetencji jako tutor!

SZTUKA DYDAKTYKI AKADEMICKIEJ: Między sztuką a rzemiosłem – na co postawić, aby zaangażować studentów?

✅/❌ Chcesz podjąć wyzwanie z Syndrom Zoom Fatigue z jednoczesną troską o relacje międzyludzkie?

✅/❌ Chcesz wspierać technologizację obszaru nauki tak, aby nie dotknął Cię syndrom zdalnego zmęczenia?

✅/❌ Chcesz otrzymać narzędziownik umożliwiający różnorodne i angażujące prowadzenie zajęć?

✅/❌ Chcesz dowiedzieć się, w jaki sposób wpisać się we wciąż rosnące wymagania coraz młodszych pokoleń?

/ Chcesz wziąć udział w symulacji zajęć po to, aby z wyprzedzeniem przygotować się do przeprowadzenia ciekawych i efektywnych wykładów/ćwiczeń?

Twoja odpowiedź brzmi „TAK”? Zostań pionierem nowoczesnej dydaktyki!