Autor:

Podziel si─Ö

Ogłaszamy temat przewodni X MKT!

Zdarzaj─ů si─Ö momenty, kt├│re anga┼╝uj─ů nas w emocjonuj─ůce dyskusje dotycz─ůce kanon├│w: pi─Ökna, lektur szkolnych, muzycznych, modyÔÇŽ

Z jednej strony wybrzmiewaj─ů g┼éosy tych, kt├│rzy uwa┼╝aj─ů, ┼╝e powinien on by─ç jeden i niezmienny, aby jak najlepiej przekazywa┼é wysokie standardy oraz pozwala┼é poznawa─ç idee kszta┼étuj─ůce nasz─ů to┼╝samo┼Ť─ç. Z drugiej s┼éyszymy o nieadekwatno┼Ťci starych idei do wsp├│┼éczesnych wyzwa┼ä i konieczno┼Ť─ç pod─ů┼╝ania za ┼Ťwiatem, kt├│ry definiuje zmiana. S─ů jeszcze inne pogl─ůdy – przyjmujemy kanon, kt├│ry charakteryzuje wi─Öksza elastyczno┼Ť─ç.

Tematem przewodnim jubileuszowej edycji najwi─Ökszego wydarzenia tutorskiego w Polsce b─Ödzie: ÔÇ×Tutorski kanon na XXI wiek – nudny schemat czy mapa drogowa na ┼╝ycie?ÔÇŁ

Zapraszamy do zapis├│w na X Mi─Ödzynarodowy Kongres Tutoringu osoby, kt├│re poszukuj─ů odpowiedzi na pytania:

• O czym rozmawia─ç z uczniami/studentami?
  • Jak poszerza─ç ich horyzonty?
  • W jaki spos├│b inspirowa─ç i pokazywa─ç to, o czym ÔÇ×nie wiedz─ů, ┼╝e nie wiedz─ůÔÇŁ?
Zapraszamy do zapis├│w na X Mi─Ödzynarodowy Kongres Tutoringu!