31-05-2017

Zarządzanie programem stypendialnym – warsztaty dla nauczycieli (Warszawa, 9.06.2017)

3164resizedimage60081-StypendiaswMikolajalogo

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty z przywództwa i zarządzania programem stypendialnym w szkole.

Szkolenie organizuje Fundacja Świętego Mikołaja, która rozwija ogólnopolski program Stypendia św. Mikołaja. Część warsztatową poprowadzą doświadczeni trenerzy z Collegium Wratislaviense.

Szkolenie dedykowane jest dyrektorom, nauczycielom szkolnych placówek oświatowych, którzy chcą poznać nowe narzędzia i metody przydatne w funkcji lidera lub pracy projektowej i zespołowej.

REJESTRACJA ON-LINE: https://zarzadzanie-programem-stypendialnym.konfeo.com/pl/groups
Warsztat przeznaczony jest dla:

• przedstawicieli szkół, którzy chcieliby poznać i przystąpić do programu Stypendia św. Mikołaja
  • dla koordynatorów (przyszłych i obecnych) programu stypendialnego Fundacji Świętego Mikołaja.

Program szkolenia:

• 10:00 – powitanie uczestników
  • 10:00 – 10:30 – „Szkoło dołącz” – prezentacja programu Stypendia św. Mikołaja – Joanna Miszkiel, Fundacja Świętego Mikołaja
  • 10.30 – 12:00 – Metoda „World Caffe” w pracy zespołowej – warsztat wymiany doświadczeń w koordynowaniu programu stypendialnego – Beata Master, Collegium Wratislaviense
  • 12.00 – 12:30 przerwa kawowa
  • 12:30 – 14:00 – „Zaczynaj od Dlaczego”, czyli jak przekonywać do wartościowych idei – przećwiczenie metody na przykładzie programu stypendialnego – Beata Master, Collegium Wratislaviense
  • 14:00 – 15:00 – „Jak budować zaangażowaną społeczność” – 5 najważniejszych zasad skutecznego lidera – Izabela Stawicka, Fundacja Świętego Mikołaja
  • 15.30 – zakończenie.

Dzięki szkoleniom uczestnicy dowiedzą się jak przystąpić i skorzystać z programu Stypendia św. Mikołaja i zyskać dodatkowe środki na wsparcie zdolnych uczniów.

Uczestnicy warsztatu dowiedzą się jak komunikują się Ci, którzy inspirują innych. Poznają metodę, dzięki której inspirowanie młodych, aktywnych ludzi stanie się bardziej efektywne i satysfakcjonujące, a także wzmocnią swój osobisty potencjał pedagoga/lidera.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Każdy z uczestników otrzyma dyplom poświadczający udział w warsztatach z zakresu przywództwa i umiejętności liderskich.

Stypendia św. Mikołaja: https://stypendia.mikolaj.org.pl/