19-02-2018

Zapraszamy na otwarte szkolenia z mentoringu

Już w marcu zapraszamy na otwarte szkolenia z mentoringu, które odbędę się  Warszawie i Wrocławiu.

Warszawa – 14 marca

Jak wdrożyć mentoring  w organizacji? Nowoczesne narzędzie transferu wiedzy i motywacji pracowników

To intensywne,  jednodniowe szkolenie, na którym przybliżymy uczestnikom zasady skutecznego wdrożenia mentoringu w organizacji w tym:

• etapy wdrażania programu mentoringu krok po kroku,
  • identyfikację obszarów ryzyka związanych z procesem wdrażania a także sposobów reagowanie na nie,
  • analizę najlepszych praktyk i złych doświadczeń z wdrażania mentoringu w Polsce, w celu zapewnienia wysokiej jakości wdrożenia.

Program przygotowaliśmy z myślą o  HR Managerach, Ambasadorach Programu Mentoringowego, Koordynatorach Programu Mentoringowego. Szkolenie poprowadzi Piotr Jaworski.

Zapisz się na szkolenie

Wrocław – 26 marca

Mentoring jako narzędzie zarządzania talentami w organizacji

Intensywne, jednodniowe szkolenie wprowadzające do szerokiego tematu zarządzania talentami w organizacji. Odpowiednio przygotowany oraz umiejętnie wdrożony program mentoringowy opierający się na doświadczonych, dobrze dobranych i przygotowanych mentorach jest świetnym narzędziem na którym można oprzeć firmową politykę zarządzania talentami. Dzięki udziale w szkoleniu zrozumiesz:

• na czym polega mentoring,
  • na jakich podstawach teoretycznych się opiera,
  • poznasz skuteczne narzędzia stosowane przez mentorów
  • na konkretnych przykładach zobaczysz jak mentoring działa

w strukturach biznesowych.

Szkolenie poprowadzi Krzysztof Słaboń