08-03-2017

Zapisy na Kongres w promocji do 17.03

Do końca marca obowiązuje niższa cena udziału w IV Ogólnopolskim Kongresie Tutoringu, a dodatkowo do 17. marca można otrzymać dodatkowe 10% zniżki wpisując w formularzu zgłoszeniowym kod: 15iiipromo10
 

Szczegóły i zapisy na stronie: KongresTutoringu.pl

 

Zobacz relację filmową z III Ogólnopolskiego Kongresu Tutoringu:

Zachęcamy do pozostawienia swojego adres e-mail w naszym newsletterze, aby być na bieżąco informowanym o działaniach związanych z tutoringiem: cw.edu.pl/newsletter

 

Przeczytaj relacje z Kongresu:

„Wy­po­sa­że­ni w kon­kret­ne wska­zów­ki, na­ła­do­wa­ni in­spi­ra­cja­mi po­dej­mie­my wy­zwa­nie mi­strzo­stwa…” – przeczytaj wyczerpującą relację z Kongresu na portalu Siedem Liter»

„Mistrzostwo w edukacji to powrót do pewnej figury, która towarzyszy nam od wieków. Zwracając się do ponad dwustu nauczycieli zgromadzonych na III Kongresie Tutoringu Piotr Czekierda zachęcał, aby podejmować wyzwanie mistrzostwa. Zaproponował kilka reguł i zasad…” – przeczytaj opis wystąpienia Piotra Czekierdy na Edunews.pl»

„Mistrzem stajemy się wtedy, gdy o najbardziej skomplikowanych sprawach możemy mówić w sposób prosty, żeby wszyscy zrozumieli i mogli za tym pójść…” – Przeczytaj opis wystąpienia Iwony Majewskiej Opiełki na Edunews.pl»

Strona www.cw.edu.pl korzysta z plików cookies w celach statystycznych. Ustawienia przechowywanych plików cookies możesz w każdej chwili zmienić (dowiedz się jak). Korzystając z tej strony zgadzasz się na wykorzystywanie ciasteczek.