19-12-2017

WESOŁYCH ŚWIĄT!

Święta Bożego Narodzenia to czas życzliwości i odpoczynku w gronie najbliższych, miłości radości i refleksji. Z tej okazji cały zespół Collegium Wratislaviense pragnie złożyć najserdeczniejsze życzenia ciepłych i spokojnych Świąt spędzonych z rodziną, wiele radości, pogody ducha, siły i wytrwałości każdego dnia. A w Nowym Roku spełnienia w życiu zawodowym i prywatnym, osiągania wyznaczonych celów oraz wielu nowych, wspaniałych możliwości do ich zdobywania.

Koniec roku to też wyjątkowy czas, pozwalający na podsumowanie naszych wspólnych osiągnięć oraz czasu spędzonego razem podczas realizacji projektach szkoleniowych.  Naszym Partnerom zawdzięczamy zrealizowanie wielu fantastycznych programów edukacyjnych, gdzie szczególne miejsce zajmowały w tym roku programy dedykowane Szkoły Tutorów. Dzięki tym projektom, do grona naszych absolwentów możemy zaliczyć  już ponad 3000 osób! Jesteśmy dumni, że mogliśmy przyczynić się do rozwoju tak wielu ludzi.  Dziękujemy za zaufanie jakim zostaliśmy obdarzeni i mamy nadzieję, że nadchodzący rok umożliwi nam wiele inspirujących spotkań i jeszcze lepszą współpracę.

Rok 2018 będzie dla nas czasem zmian i nowości, ponieważ właśnie wtedy rozpoczynamy wiele nowych projektów i programów szkoleniowych.  Jako lider wdrożeń programów tutoringowych w Polsce uruchamiamy  Program Akredytacji Tutorskiej będący kontynuacją programu Szkoły Tutorów na poziomie praktycznym a także Program Szkoły Tutorów Przedszkolnych.

Nowy Rok to też czas uruchomienia nowego portalu internetowego  dedykowanego tutoringowi ze specjalną, abonamentową Strefą Premium, na której można będzie znaleźć unikatowe materiały rozwojowe, m.in. niepublikowane dotychczas filmy i wystąpienia prelegentów naszych Kongresów Tutoringu, materiały szkoleniowe, tutoriale, prezentacje i wybrane publikacje. Nowy portal pozwoli też na prezentację akredytowanych tutorów oraz najlepszych w Polsce instytucji edukacyjnych /szkół i uczelni/ praktykujących tutoring jako metodę pracy.

W nadchodzącym roku odbędzie się również kolejna V edycja Ogólnopolskiego Kongresu Tutoringu, na który już teraz serdecznie zapraszamy.

WESOŁYCH Świąt !