08-01-2018

W trosce o edukację- XV Konferencja OSKKO

Od 2 do 4 marca 2018 roku w Krakowie, będzie miała miejsce XV Konferencja OSKKO organizowana we współpracy z Instytutem Spraw Publicznych Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Spotkanie jest otwarte dla wszystkich osób zainteresowanych rozwojem polskiego systemu oświaty oraz jej zarządzaniem.  Celem spotkania  będzie doskonalenie zawodowe, odniesienie się do kwestii prawa oświatowego oraz integracja kadry. Więc jaka będzie Nasza rola w tym wydarzeniu?

Już kolejny rok z rzędu Collegium zyskało zaszczytne miano partnera tego inspirującego wydarzenia. Jednak nie będziemy tylko biernym obserwatorem. Nasi trenerzy dr Beata Master  i Paweł Mazanka również wystąpią w roli prelegentów i przedstawią wiele ciekawych konceptów na temat tutoringu z różnych perspektyw.
W trakcie wykładu pt: „W TROSCE O JAKOŚĆ – WYZNACZANIE STANDARDÓW DLA TUTORINGU W POLSCE” prowadzonego przez Panią dr Beatę Master  poznamy znaczenie tutoringu  w kraju, jak również jego pomocy w rozwoju osobistym ucznia oraz nauczyciela. Warsztaty z naszym trenerem Panem Pawłem Mazanką  rzucą światło na sprawę tutoringu rodzinnego na przykładzie pracy z rodzicami przedszkolaka. Odpowiedzą na pytania o to: Jakie są zalety tutoringu rodzinnego przedszkolaka dla szkoły, a jakie dla rodziny? Jaki efekt daje tutorial w wyniku równoległości pracy wychowawczej rodziców w domu i wychowawcy w przedszkolu?

Już teraz zapraszamy również na nasze stoiska informacyjne, na którym udzielimy Państwu odpowiedzi na nurtujące Państwa pytania w kwestii naszych projektów, tutoringu oraz mentoringu.