06-09-2017

Szkolimy top managerów!

Zakończyliśmy cykl szkoleń dla naszego klienta Santander Consumer Bank. Tematem szkoleń był Mentoring w praktyce. Szkolenie prowadził Piotr Jaworski –  trener biznesu, mentor i coach w Collegium Mentoringu – Collegium Wratislaviense.

W wyniku ewaluacji szkolenia wiemy, że dla uczestników warsztatów szczególnie wartościowe okazały się:  bardzo dobra komunikacja, ciekawie podany temat, duże doświadczenie prowadzącego oraz jego merytoryczne przygotowanie a także innowacyjna forma zajęć. Uczestnicy chwalili sobie również praktyczne ćwiczenia, timing,  precyzyjność i przekaz.

Mentoring to jedna z najefektywniejszych (nastawionych na praktykę) metod nauki, oparta na relacji mistrz-uczeń. Jej celem jest rozwinięcie potencjału mentee i przygotowanie go do czekających wyzwań. Mentor to doradca i konsultant wspierający mentee w rozwoju kompetencji zarówno merytorycznych, jak i związanych z rozwojem osobistym. Mentor inspiruje, stymuluje do działania i przewodzi.

Mentoring stosowany jest z powodzeniem w różnego rodzaju środowiskach, w tym biznesowym.  Dziękujemy Santander Consumer Bank za zaufanie. Wierzymy w potęgę mentoringu który rozwija potencjał pracowników i inspiruje ich do nowych wyzwań.

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi programami mentoringowymi. Chętnie przygotujemy ofertę dedykowaną dla Państwa firmy.