22-02-2017

Szkolenia z mentoringu – TOP MINDS, Warszawa 3.03.2017

Program Top Minds jest wspólną inicjatywą Stowarzyszenia Top 500 Innovators i Polsko-Amerykańskiej Komisji Fulbrighta skierowaną do studentów i doktorantów polskich uczelni, którzy wiążą swoją przyszłość zawodową z nauką, biznesem czy też administracją publiczną.

Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w Inauguracji Programu Szkoleniowo – Mentoringowego TOP MINDS, która odbędzie się w dniu 3 marca 2017 w Warszawie w siedzibie Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, ul. Hoża 20, sala 117.

O godz. 11.30 wystąpi ekspert Collegium z zakresu mentoringu Piotr Jaworski z wykładem pt. “Jak nie zostać dobrym mentorem. Przewodnik praktyczny.”

Więcej informacji o programie TOP MINDS: www.topminds.pl

Do zobaczenia!