18-08-2017

Super M – musisz tam być!

Już 20 listopada w Warszawie odbędzie się Konferencja Mentoringu SUPER M. Gościem specjalnym będzie prof. David Clutterbuck, guru mentoringu i jego niestrudzony promotor, współzałożyciel i Ambasador Specjalny European Mentoring and Coaching Council. Prof. David Clutterbuck wygłosi wykład specjalny i weźmie udział w dyskusji panelowej.

Wydarzenie będzie miało charakter jubileuszowy – EMCC, którego członkiem jest Collegium Wratislaviense obchodzi w tym roku 25-lecie istnienia.

Konferencja będzie przestrzenią do prezentacji mentoringu jako uniwersalnego narzędzia rozwoju osobistego i organizacyjnego w makro i mikro skali, w korporacji i w firmie rodzinnej, w biznesie i w sztuce. Podczas prelekcji dowiemy się jak zapewnić sukces mentoringu a uwaga będzie skupiona na procesie, przygotowaniu mentora oraz motywacji mentee.

Z nieskrywaną dumą informujemy, że Collegium Wratislaviense jest Partnerem Strategicznym tego wyjątkowego wydarzenia! Podczas konferencji będzie można też wysłuchać prelekcji naszego trenera biznesu, mentora i coacha w Collegium Wratislaviense – Piotra Jaworskiego, który opowie o ciemnej stronie mentoringu oraz podpowie jak unikać błędów przy wdrażaniu programów mentoringowych.
Serdecznie zapraszamy na stronę wydarzenia. Uwaga! Ilość miejsc ograniczona!

Strona www.cw.edu.pl korzysta z plików cookies w celach statystycznych. Ustawienia przechowywanych plików cookies możesz w każdej chwili zmienić (dowiedz się jak). Korzystając z tej strony zgadzasz się na wykorzystywanie ciasteczek.