23-01-2018

Piotr Kociołek gościem specjalnym V OKT!

Cenisz spotkania z inspirującymi ludźmi? Poszukujesz nowych metod i narzędzi edukacyjnych? Potrzebujesz solidnej dawki motywacji i impulsu do rozwoju?

Zapraszamy na V Ogólnopolski Kongres Tutornigu!

Kongres to inspirujące wystąpienia, praktyczne warsztaty i spotkania z pasjonatami edukacji spersonalizowanej z całej Polski!

Główne atrakcje Kongresu:

• Nasz gość specjalny Piotr Kociołek, ekspert w dziedzinie mentoringu, coachingu i tutoringu, wykładowca SWPS i człowiek wielu sukcesów biznesowych opowie o rozwijaniu inteligencji ducha i woli w tutoringu.
  • Piotr Czekierda, założyciel Collegium Wratislaviense i Szkoły Tutorów zmierzy się z pytaniem: czy w edukacji jest coś wiecznego, czy wszystko jest zmienne?
  • Trenerzy i partnerzy Collegium poprowadzą praktyczne warsztaty narzędziowe profilowane dla różnych grup: nauczycieli akademickich, szkolnych i przedszkolnych. Wśród tematów m.in.: nauczanie problemowe, wystąpienia publiczne, tutoring rodzinny, tutoring kariery, przywództwo w edukacji i wiele innych!
  • Przedstawiciele trzech podejść do edukacji – edukacji demokratycznej, Montessori i klasycznej edukacji zróżnicowanej – wezmą udział w dyskusji o ideowych fundamentach, na których się opierają oraz rezultatach, jakie w praktyce osiągają.

Już dziś zapisz się na V Ogólnopolski Kongres Tutoringu w promocyjnej cenie! -> Rejestracja