19-12-2017

Nasza absolwentka Opiekunem Naukowym Roku 2017

Dr Magdalena Wójcik-Jurkiewicz w Ogólnopolskim Konkursie StRuNa otrzymała pierwszą nagrodę w kategorii „Opiekun Roku 2017”.

Program Studenckiego Ruchu Naukowego (StRuNa) ma na celu promocję osiągnięć ruchu naukowego Studentów i Doktorantów i realizowany jest przez Fundację „Fundusz Pomocy Studentom” pod patronatem Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego Jarosława Gowina.

W tym roku, po wstępnej selekcji, wyłoniono 43 kandydatów do tytułu Opiekuna Roku, spośród których tylko 5 otrzymało nominację do Gali Finałowej, w tym dr Magdalena Wójcik-Jurkiewicz, adiunkt w Katedrze Rachunkowości.

W listopadzie na Zamku Królewskim w Warszawie odbyła się Gala Finałowa Konkursu StRuNa 2017 w Sali Wielkiej, podczas której w kategorii „Opiekun Naukowy Roku 2017” pierwszą nagrodę zdobyła dr Magdalena Wójcik-Jurkiewicz za wspieranie Studenckiego Koła Naukowego Rachunkowości „Rachmistrz” z Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, działającego przy Katedrze Rachunkowości na Wydziale Finansów i Ubezpieczeń.

Dr Magdalena Wójcik-Jurkiewicz w trakcie wygłoszonych przez nią podziękowań przyznała, że jej nominacja i zajęcie 1. miejsca jest zasługą przede wszystkim Studentów i Członków SKNR „Rachmistrz”, którzy inspirują ją każdego dnia do podejmowania kolejnych wyzwań w pracy ze Studentami.

Dr Magdalena Wójcik-Jurkiewicz jest absolwentką Szkoły Tutorów dlatego szczególnie miło nam poinformować o kolejnych osiągnięciach naszych absolwentów.

Źródło i foto: https://www.ue.katowice.pl/no_cache/uczelnia/aktualnosci/article/nasz-pracownik-opiekunem-naukowym-roku-2017.html