27-02-2018

Michał Zawadka prelegentem na V OKT!

Uwaga! Na dwa dni przed końcem promocji lutowej mamy dobrą wiadomość 🙂 Swoją obecność na kongresie potwierdził wyjatkowy prelegent, Michał Zawadka! Jest to twórca i założyciel Mind&Dream – pierwszego i jedynego wydawnictwa w Polsce, ukierunkowanego na rozwój osobisty i społeczny dzieci i młodzieży. Autor rozwojowych programów warsztatowych dla dzieci i młodzieży oraz szkoleń dla nauczycieli oraz rodziców. Jest gościem licznych festiwali, konferencji edukacyjnych i społecznych. Jego książki dla dzieci i młodziezy polecają profesor Tony Buzan i Brian Tracy!

Zapraszamy serdecznie! Jeszcze tylko do jutra możliwość rejestracji na Kongres w promocyjnej cenie!

LINK do rejestracji: https://cw.edu.pl/ramka/?i=2043&it=1