27-02-2018

Mentor/Tutor/Trener – kompleksowy program kształcenia osób dorosłych

Collegium Wratislaviesne jest jednym z partnerów realizujących projekt Mentor- Tutor-Trener – kompleksowy program kształcenia osób dorosłych

Projekt jest realizowany w partnerstwie 4 podmiotów

• Agencji Rozwoju Innowacji SA;
  • Collegium Wratislaviense,
  • Związku Pracodawców Innowacyjni
  • Grone-Schulen Niedersachsen GmbH gemeinnützig.

Celem projektu jest zwiększenie udziału osób dorosłych w pozaszkolnych formach kształcenia i uczenia się przez całe życie poprzez wypracowanie, przetestowanie i wdrożenie narzędzi umożliwiających tworzenie I realizację ofert edukacyjnych  uwzględniających rozwój kompetencji kluczowych osób dorosłych z wykorzystaniem metod mentoringowych i tutoringowych. Projekt realizowany jest w 6 etapach:

1. Przygotowanie rozwiązania
  2. Testowanie rozwiązania
  3. Analiza efektów testowanego rozwiązania
  4. Opracowanie ostatecznej wersji produktu
  5. Wdrożenie rozwiązania do praktyki
  6. Wypracowanie rekomendacji

Zapraszamy na seminaria / debaty na temat narzędzi zaprojektowanych
w ramach projektu. Dostępne terminy:

07.03.2018 – Łódź
08.03.2018 – Warszawa
15.03.2018 – Wrocław

DLA KOGO?
Dla każdego, kto zajmując się rozwojem zawodowym i osobistym, poważnie myśli o wykorzystaniu w swojej pracy narzędzia IT. Szczególnie zapraszamy doradców zawodowych, trenerów, coachów, doradców, mentorów, osoby zainteresowane własnym rozwojem – narzędzie umożliwia diagnozę luk i nadwyżek kompetencyjnych, określenie ścieżki rozwoju, dotarcie do trenerów, coachów, mentorów i doradców zawodowych.
Pozwoli instytucji, osobie na przeprowadzenie rzetelnej analizy potrzeb szkoleniowych, zebranie danych o uczestnikach szkolenia w jednym miejscu, korzystanie z szeregu bezpłatnych ćwiczeń i gier szkoleniowych.

KORZYŚCI
1. Poznanie najlepszych doświadczeń i rozwiązań IT stosowanych w Niemczech.
2. Prawo do bezpłatnego używania ukończonego narzędzia we własnej organizacji.
3. Dostęp do platformy internetowej www.strona-rozwoju.pl (zachęcamy do odwiedzania ww. platformy przed udziałem
w debacie, celem podzielenia się swoimi spostrzeżeniami)
3. Zaświadczenie potwierdzające udział w seminarium.

KTO PROWADZI
Eksperci – prelegenci z Polski i Niemiec, którzy swoim doświadczeniem i pasją podzielą się z uczestnikami warsztatów pod kątem użyteczności i funkcjonalności narzędzia.

Informacje i zgłoszenia: biuro@noeza.pl, mtt@aridotacje.pl,
kontakt telefoniczny +48 797 487 171