26-08-2017

Jesienna ofensywa szkoleniowa

Głodni wiedzy? A może brakuje motywacji lub inspiracji? Może szukacie kogoś, kto porwie swoim zapałem, uskrzydli, sprawi że praca znów będzie spełnieniem i raz na zawsze pożegnacie się z zawodowym wypaleniem? Doskonale trafiliście! Właśnie rozpoczynamy jesienną ofensywę szkoleniową w promocyjnych cenach.

Tutoring jest jednym z najlepszych sposobów opierania procesu rozwojowego i dydaktycznego na głębokiej relacji miedzy nauczycielem a uczniem. To metoda indywidualnej opieki nad podopiecznym, czerpiąca z tradycji relacji mistrz-uczeń, która dzięki integralnemu spojrzeniu na rozwój człowieka oraz nowoczesnym narzędziom stara się o pełny rozwój jego potencjału.

Aby zdobyć kluczowe kompetencje w obszarze edukacji spersonalizowanej zapisz się już dziś!

• XII edycja Szkoły Tutorów
• V edycja Praktyka Tutoringu
• Tutoring kariery – II edycja
• Przywództwo w edukacji – V edycja
• Gamifikcja i narzędzia IT
• Szkolenia dla rad pedagogicznych

Promocyjne ceny tylko do końca sierpnia!