17-08-2017

Grywalizacja na Uniwersytecie Śląskim!

Już we wrześniu rozpoczynamy cykl szkoleń dla kadry akademickiej Wydziału Biologii i Ochrony Środowiska Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

Grywalizacja jako narzędzie w edukacji akademickiej to cykl szkoleń jakie Collegium Wratislaviense przeprowadzi dla kadry akademickiej Wydziału Biologii i Ochrony Środowiska Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Szkolenia są częścią projektu SWAN. Projekt „SWAN. Szkolnictwo Wyższe Atrakcyjne i Nowoczesne – Podnoszenie Kompetencji Dydaktycznych Kadry Akademickiej Wydziału Biologii i Ochrony Środowiska Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach” jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój, Oś Priorytetowa III Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju, Działanie 3.4. Zarządzenie w instytucjach szkolnictwa wyższego.

Celem głównym projektu jest podniesienie kompetencji nauczycieli akademickich Wydziału Biologii i Ochrony Środowiska Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach m.in. w zakresie innowacyjnych umiejętności dydaktycznych oraz umiejętności informatycznych, w tym posługiwania się profesjonalnymi bazami danych i ich wykorzystania w procesie kształcenia.

Jeżeli chcielibyście Państwo zrealizować taki lub podobny program na swojej uczelni podpowiadamy, że do 15 września uczelnie z całej Polski będą mogły składać wnioski na realizacje szkoleń w ramach Narodowego Centrum Badań i Rozwoju.

Zachęcamy do składania wniosków i zdobycia dofinansowania! Nasi konsultanci chętnie Państwu pomogą i odpowiedzą na wszelkie pytania związane z aplikowaniem o dofinansowanie oraz o podpowiedzą jak skompletować konieczną dokumentacji .

Zapraszamy do kontaktu: