27-02-2018

BIPS na UE Wrocław – nowa jakość w edukacji

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu właśnie rusza z nowym, innowacyjnym projektem dydaktycznym ukierunkowanym na budowanie relacji STUDENT-NAUKA-BIZNES.

Projekt skierowany jest do grupy ambitnych studentów, chcących zdobyć wyjątkowe doświadczenie dzięki kilkusemestralnej pracy pod opieką tutora akademickiego i mentora biznesowego.

Jako partner tego projektu, Collegium Wratislavinse miało przyjemność przygotować do pracy ze studentami kilkudziesięciu tutorów. Z przyjemnością wspieramy również ten program mentoringowo. 26.02 miała miejsce inauguracja programu, podczas której wystąpił z wykładem nasz trener i coach, współzałożyciel Collegium Wratislaviense, Piotr Czekierda.

Polecamy wywiad z koordynatorem projektu dr Anną Witek-Crabb